logobolumuz     

İyi Parti Bolu Merkez İlçe Olağan Genel Kongresi parti binasında üyelerin ve delegelerin katılımıyla gerçekleşti. Kalabalık bir ortam da gerçekleşen kongrede Merkez İlçe Kurucu Başkanı Ahmet Yılmaz, delegelerinin oylarıyla seçilmiş başkan oldu.

Haber: Semih Baykal

İyi Parti Bolu Merkez İlçe Olağan Genel Kongresi, Kurucu İl başkanı Mehmet Aydın’ın, delegelerin ve yüzlerce üyenin katılımıyla parti binasında gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede 30 Kasım 2017 tarihinde il başkanı ve Genel Merkez tarafından Merkez İlçe Kurucu Başkanlığına atanan Ahmet Yılmaz bir konuşma yaptı. Konuşmasında Yılmaz; “Değerli arkadaşlarım; ülkemizin bütün değerleri tahrip olmuştur. 15 yıldır ülkemizi cebberruh devleti gibi yöneten bir iktidarın varlığının hepimiz farkındayız. Bu iktidarın sonucunda halkımızın büyük özverisiyle kurulan İYİ Parti bir güneş gibi doğdu. Halkımızın büyük teveccühü ile önce yerel seçimler ve sonrasında cumhurbaşkanlığı seçimlerinden büyük bir başarıyla çıkacağımıza yürekten inanıyorum. Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin de söylediği gibi, partimizi iktidara taşıyacağız, iktidar olacağız. Bu vesile ile çok değerli İYİ Partili gönüldaşlarım bizlere çok büyük görevler düşüyor. Çok çalışacağız, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Katılım gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum” dedi.

“ARKADAŞLARIMIZ PARTİMİZE SAHİP ÇIKTI”

Konuşmasının ardından faaliyet raporunu okuyan Yılmaz; “Değerli arkadaşlarım biliyorsunuz 30 Kasım 2017’de il başkanım ve genel merkezimiz tarafından merkez ilçe başkanlığı görevine atandım.  Hemen akabinde, çok hızlı bir şekilde çalışmalara başladık, ilçe yönetimini oluşturduk çünkü zamanımız dardı, kısa zamanda büyük sonuçlar almak için etkili bir kurucu yönetime ihtiyacımız vardı. Birbirinden değerli arkadaşlarımız partimize sahip çıkarak, kurucu merkez ilçe yönetimini oluşturdular. Gerekli işlemleri tamamlamamızın ardından hemen üye kayıtlarına başladık. Üye kayıt çalışmalarımız tüm hızıyla sürerken kongre kararı aldık ve bunun arkasından genel başkanımızın katılımı ile parti binamızın açılış programını başarıyla gerçekleştirdik” diye ifade etti.

“2019 SEÇİMLERİNDE İKTİDAR OLACAĞIZ”

Siyasi konuşmalar bölümünde konuşan kurucu İl Başkanı Mehmet Aydın ise şunları söyledi; “bu kongreler sivil toplum örgütlerinin, siyasi partilerinin bayramıdır ve toyudur. Öncelikle bayramımıza hoş geldiniz. İYİ Parti 25 Ekim 2017 tarihinde resmi olarak kuruldu. Kendisini milli merkezde kabul eden, toplumun tüm kesimlerini sağcısını solcusunu, kendisini Türk milleti olarak kabul eden, terör örgütlerinin çizgisi dışında kalan herkesi bir bütün olarak kabul edip kucaklayan bir parti olarak kurulduk. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener de ki bu bir iktidar, kadın hareketidir dedi. Biz iktidarı inşallah önce kadınlar sonra gençlerimiz ve kendisini cesur kabul eden bütün iyi insanlarla birlikte inşallah iktidar olacağız diye kuruldu. Partimiz kurulduktan sonra 10 Kasım 2017 tarihinde Kurucu İl başkanı olarak atandım. 10 Kasım’dan beri Bolu genelinde İYİ Partiye gönül veren insanlarımızla istişare ederek Merkez İlçe teşkilatlarını kurduk. Bu iktidar yolunda tek tek demokrasimizin sembolü olan bu kongrelerimizi yerine getirdikten sonra dinamik bir şekilde inşallah seçimlere hazırlanacağız. Partimizle ilgili kurulamaz dediler ama kurulduk. Şimdi de diyorlar ki seçimlere giremez. Biz her türlü önlemimizi alıp seçimlere de gireceğiz. 2019 seçimlerinde sizlerin destekleriyle iktidar olacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından gerçekleşen seçimde Merkez İlçe Kurucu Başkanı Ahmet Yılmaz, delegelerinin oylarıyla seçilmiş başkan oldu.

İşte Başkan Ahmet Yılmaz’ın yönetimi

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Abdurrahim Akdaş, Asiye Sarıhüseyinoğlu, Ayhan Eroğlu, Cemal Gülderen,Emrullah Batar, Erdal Akalın, Erkan Tokbağ, Ertürk Gök, Hatice Özsakallıoğlu, Hüseyin Cahit, Murat Güler, Nezahat Özer, Nizamettin Gençler, Nurhan Körpe, Orhan Kara, Recep Yıldız, Sebahattin Uluer, Harun Karadeniz, Yıldırım Akbulut, Meryem Ertan, Raif Yaşar, Barış Dişli, Engin Öztürk, Mehmet Korkmaz, Savaş Bakırcı, Suat Orhan, Seda Akçan, Cahit Akkoç, Sevgi Yılmaz, İsmail Tayşi, Semiha Can

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Suat Yerlikaya, Mevlüt Yılmaz, Emine Dere, Aynur Kalaycı, Gülşen Cebe, İsmail Ceylan, Kamil Kıraç, Kemal Baş, Vedat Özkan, Yusuf Göktepe, Nizamettin Aydemir, Muammer Düğmeoğlu, Anıl Aracı, Sadettin Yıldırım, Ahmet Hitit, Sedat Gürbüz, Rabia Rüzgar

Haber tarihi: 03 / 02 / 2018
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Nüfus Müdürlüğü yeni yerinde
Sonraki: Ölçü ve tartı kullanan esnaflara uyarı
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Köşe Yazıları
Anket
Site İçi Arama
Haber ve Duyurular
Dolandırıcılara Kapı Aralamayın!
Tarih: 16/02/2018
Soyağacı bilgilerini sosyal medya hesaplarından paylaşan vatandaşlar adeta dolandırıcılara davetiy... Devamını oku...
İyi Partiden BGC’ye ziyaret
Tarih: 16/02/2018
İyi Parti Bolu il ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl Başkanı Mehmet Aydın ... Devamını oku...
BOLU’DA OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ
Tarih: 16/02/2018
Cumhurbaşkanlığının talimatıyla ilimizde okuma-yazmaya bilmeyen vatandaşlar için okuryazarl... Devamını oku...
ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
Tarih: 16/02/2018
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Aydın, Merkez ilçe Başkanı Ahmet Yılmaz ve parti yöneticil... Devamını oku...
“Bir Vatan Bir Kahraman”
Tarih: 16/02/2018
“Bir Vatan Bir Kahraman” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Bolu Anadolu İmam Hati... Devamını oku...
BU ÖVÜNÇÜ HAK EDİYOR
Tarih: 16/02/2018
15 Temmuz Gazisi Emir Emre Işık’a Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından g&o... Devamını oku...
YOZGATLILAR DERNEĞİNDEN BİRLİK GECESİ
Tarih: 15/02/2018
YOZGATLILAR DERNEĞİNDEN BİRLİK GECESİ Oluşumunu tamamlayan Bolu Yozgatlılar Kültür ve Y... Devamını oku...
Bolu İYİ Parti Şoförler Odası Ziyaret Etti
Tarih: 14/02/2018
İYİ Parti Bolu teşkilatları kurum ziyaretlerine başladı. İYİ Parti İl Başkanlığı ve Merkez İl&cced... Devamını oku...
Veliyi üzeni ben de üzerim
Tarih: 14/02/2018
Veliyi üzeni ben de üzerim Öğretmenler öğretirler… Ama o öğretmenl... Devamını oku...
5 mahalle için su kesintisi uyarısı!
Tarih: 14/02/2018
Bolu Belediyesi tarafından içme suyu hattında yapılacak bakım ve onarım çalışmalar... Devamını oku...

   Tüm haberler
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bolu Hava Durumu

BOLU

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal