logobolumuz     

Yİ Parti Bolu İl Başkanımız Mehmet Aydın, Merkez ilçe Başkanımız Ahmet Yılmaz, Mengen İlçe Başkanımız Evren Ermiş, İl ve Merkez ilçe Divanımız ve birçok yönetim kurulu üyelerimizle birlikte kongrelerini tamamlayan Bolu Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Merkez İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.


Bolu CHP milletvekili Tanju Özcan, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, İl Başkanı Kazım Karsu, Kadın Kolları İl Başkanı Zuhal Işın Toker, Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Güldane Şahin, Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz ve yöneticileriyle bir araya geldik.


CHP İl Başkanı Kazım Karsu yaptığı konuşmada “ İYİ Parti ülkemize hayırlı olsun, demokrasinin yeni partilere her zaman ihtiyacı var. 2019 seçimlerinde kendilerine başarılar diliyoruz. Bizler gerek bugün gerekse yarın demokrasimizin yanındayız, Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına sahip çıkacağız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz, devletimizin yanında ve arkasındayız. Aramızda düşünce farklılıkları olabilir ancak, ortak noktamız, Yüce Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimleridir esas olan odur geri kalan teferruattır.” dedi.


İl Başkanımız Mehmet Aydın ise misafirperverlikleri için CHP’lilere teşekkür ettikten sonra “Yakın tarihte kongrelerinizi tamamladınız, bu bir hayırlı olsun ziyaretiydi. Kongreleriniz hayırlı olsun. Biz de İYİ Parti Bolu İl Başkanlığı olarak 4 Mart’ta il kongremizi yapacağız inşallah. Biz siyasi partiler olarak demokrasinin gerekli olduğu bütün adımları atmak zorundayız. Her siyasi partinin bir Cumhurbaşkanı adayı olmalı, her siyasi parti kendisine oy veren, gönül veren vatandaşlarımıza, üyelerine saygı duymalı ve kendisini temsil edeceği bir Cumhurbaşkanı adayı çıkarmalıdır. Bu demokrasinin bir gereğidir. Her fikir ve görüşteki vatandaşımız temsil edilmeyi hak eder. Parlamenter demokrasiyi savunuyoruz, seçme ve seçilmeyi savunuyoruz, Atatürk İlke ve İnkılaplarını kendimize rehber edindik. Biz İYİ Partililer parlamenter demokrasiyi savunan insanlarız. Bu bağlamda bizimle aynı düşünen herkesi 2019 seçimlerinde demokrasiyi, cumhuriyeti tekrar tesis etmek için mücadeleye çağırıyorum.” Dedi.


CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan: “İyi Partiden buraya gelip bizleri ziyaret eden onurlandıran tüm arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor, iyi dileklerimizi sunuyoruz. Kuruluş sürecinizi çok yakından takip ettik. Sayın Akşener’i divan üyeliğim döneminden iyi tanırım. Türkiye’ye bakışını, dünyaya bakışını gayet iyi biliyorum. Kurduğu partinin cumhuriyete, laikliğe, üniter yapımıza katkı sunmak için bir araya

gelen arkadaşlardan oluştuğunu biliyorum. Bu bizi mutlu ediyor. Parlamenter sistem konusunda ve memleket sorunları noktasında aynı pencerelerden bakabilen insanlarız, siyasal partileriz. Söylem farklılıklarımız eylem farklılıklarımız tabi ki var. Bu da demokrasimizin gelişimi açısından son derece önemli.” dedi


CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu: “Siyasi partilere emek veren insanların şöyle bir sorumluluğu var. Bizler kefil olduğumuz insanlara siyasi partimizin ideolojisine politikasına uygun olarak vatandaşlarımıza gidip, oy istiyoruz. Ve oluşan yönetim kadroları çok büyük bir vebal alarak o ülkenin ekonomisini, siyasi ikbalini yönlendiriyorlar. O yüzden umut ediyorum ki hangi siyasi parti olursa olsun, bu yükümlülüğü alan veya almaya talip olan kadrolar, bu yükümlülüğü aldıktan sonra da sorumluluklarına sahip çıkarak seçtirdikleri kişileri ya da partilerini denetlerler. Çünkü bu denetim mekanizması örgüt içinde olmazsa, ülke adına gerçekten son derece vahim, tek adam diktatörlüğüne giden süreçler yaşanır. Türkiye Cumhuriyeti bugün ne yazık ki bunu yaşıyor. Yani lider partisi sadece partisini değil, iktidar olduktan sonra ülkesini hukukunu devletin bütün kurumlarını yönetiyor, istediğini yapıyor, istediği an herhangi birini içeri alıyor, herhangi birine hukuka aykırı şekilde salıveriyor. Bu da siyasi düşüncesi ne olursa olsun herkesin yaşamına, malının güvencesine zarar verir. O yüzden bugün İYİ Partiye, Cumhuriyet Halk Partisine ve muhalif siyasi kesimlere büyük görev düşüyor.” dedi


Merkez İlçe Başkanımız Ahmet Yılmaz: “Bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyoruz. Partimiz halkın teveccühü ile kurulmuş bir parti, bir halk hareketi. Bu sebeple de bizlere çok çalışmak düşüyor. İnşallah biz de halkımızın bu istek ve teveccühüne karşılık vereceğiz. Çok çalışacağız ve partimizi en iyi yerlere getireceğiz. İYİ Parti iktidar olacak, buna yürekten inanıyorum.” Dedi.

Ziyaret partililerin kendilerini tanıtmaları ve karşılıklı sohbetlerinin ardından sona erdi

Haber tarihi: 20 / 02 / 2018
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: OKUL İNCELEMELERİ DEVAM EDİYOR
Sonraki: Kanala uçtu
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Köşe Yazıları
Anket
Site İçi Arama
Haber ve Duyurular
2018-2019 KIŞ TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI
Tarih: 16/11/2018
2018-2019 yılında alınacak kış tedbirleri ile ilgili toplantı Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlı... Devamını oku...
NARKOTİK EĞİTİM TIRI BOLU'DA
Tarih: 16/11/2018
Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müd... Devamını oku...
MUHTARLARDAN VALİ ÜMİT’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Tarih: 13/11/2018
Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen ile dernek üyesi muhtarlar Bolu Valisi Ahmet... Devamını oku...
46 OKULDA DAHA BEYAZ BAYRAK DALGALANACAK
Tarih: 13/11/2018
Eğitim Kurumlarının temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi, toplum sağlığının korunması, ge... Devamını oku...
ÖRNEKBAŞ’TAN 12 KASIM MESAJI
Tarih: 12/11/2018
12 Kasım Depreminin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan İYİ Parti Bolu İl Ba... Devamını oku...
CİHAN YAVUZ ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI
Tarih: 09/11/2018
AK Parti’den belediye başkan aday adayları parti binasına gelerek dosyalarını teslim etmeye... Devamını oku...
22 Silah Ele Geçirildi
Tarih: 09/11/2018
BOLU'da polis, bir ay boyunca düğün, asker uğurlama eğlencesi ve konvoylarında si... Devamını oku...
AK PARTİ’NİN İKİNCİ ADAY ADAYI BELLİ OLDU
Tarih: 08/11/2018
Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Bolu Belediye Başkan aday adaylığı için ismin... Devamını oku...
DİKKAT! SULAR KESİLECEK
Tarih: 01/11/2018
Bolu Belediyesi tarafından yapılan yazılı bir açıklama ile Bolu İli Merkez Şebekesinde yapı... Devamını oku...
Kaçak Sigara Ele Geçti
Tarih: 31/10/2018
BOLU'da, TEM yolunda bir kargo firmasına ait TIR'da yapılan aramada 10 bin 120 paket kaçak ... Devamını oku...

   Tüm haberler
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bolu Hava Durumu

BOLU

Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal